kontakt

home

 

mapa

Jako lider regionalny w branży reklamowej oferujemy swoim klientom szeroki asortyment płyt z tworzyw sztucznych. W swojej ofercie poza materiałami, mamy także produkty jak i systemy oparte na półproduktach wykonanych z tworzyw sztucznych. Oferujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania o szerokim zastosowaniu w branży reklamowej i nie tylko. Wykonujemy usługi zarówno reklamowe jak i dla budownictwa czy branży przemysłowej. Nasze produkty znajdują zastosowanie w branży handlowej, w marketingu opartym o promocję czy ekspozycję produktu. Naszym Klientom, oprócz sprawnej i terminowej obsługi oferujemy przede wszystkim specjalistyczne doradztwo ze wsparciem technicznym. Dzielimy się doświadczeniem, doradzamy w doborze odpowiednich rozwiązań opartych o produkty z tworzyw sztucznych.

 

W swej ofercie tworzyw sztucznych posiadamy:

- płyty PLEXIGLAS®

- płyty z PCW swobodnie spienionego

- płyty PET

- płyty HIPS

- płyty z polipropylenu

- płyty kompozytowe AL-PE-AL (DIBOND®, DILITE®, DIBOND DIGITAL®)

- płyty z wysokoudarowego polistyrenu płyty SMART® - X

- płyty „piankowe” (KAPA®, FOAMXnew®)

- płyty z poliwęglanu (MAKROLON®)

- płyty i panele z poliwęglanu komorowego z osprzętem do montażu,

- płyty z poliwęglanu litego,

- płyty - Plexiglas® komorowy,

- płyty i rulony faliste i trapezowe z osprzętem,

- laminaty i płyty HPL wraz z osprzętem,

- pasy i rulony z miękkiego PCV,

- płyty elewacyjne Alucobond®, Cembrit oraz HPL i system montażu.

 

Te grupy produktów mają zastosowanie między innymi jako elementy: reklam podświetlanych, szyldów, kasetonów, plafonów, totemów, liter przestrzennych, stojaków, prezenterów, standów, stoisk reklamowych jak i w wielu innych zastosowaniach jak wyposażenie wnętrz czy przemysł meblowy. W budownictwie wykorzystuje się je jako: pokrycia i przeszklenia dachów, klapy dymowe i świetliki, szklarnie, kurtyny i osłony, kabiny sanitarne, osłony balkonów i loggi, wypełnienia w stolarce otworowej jak również stosowane są w wyposażeniu wnętrz.

 

Na zdjęciach prezentujemy produkty oparte o cały asortyment płyt z tworzyw sztucznych. Są to: produkty klejone z wyciętych laserowo elementów z płyt PLEXI, elementy składane z płyt PCW, produkty z giętych płyt PCW oraz płyt PLEXI. Precyzyjnie cięte frezarką CNC elementy wykonane z płyt kompozytowych typu DIBOND.  Łączone ze sobą produkty składające się z elementów wielomateriałowych oraz wiele innych.

Zapraszamy do współpracy